Home  /  YYYYYYYYY  /  ANUNŢ RECRUTARE VOLUNTARIAT – Asociaţia ELYTIS 2014

Candidatul ideal:

Eşti o persoană activă, empatică, creativă, responsabilă? Vrei să fii voluntar? Asociaţia ELYTIS 2014 îţi acordă şansa de a te implica activ în obţinerea de competenţe necesare pentru creşterea calităţii actului medical realizat de personalul medical, prin programe de practică în vederea perfecţionării profesionale.

Descrierea jobului:

Activităţile în care care vei fi implicat:

– asistenţă medicală de specialitate în concordanţă cu calificarea profesională deţinută;

– activitate privind întreţinerea curăţeniei, dezinfecţiei, salubrităţii în spaţii caracteristice mediului spitalicesc, în concordanţă cu calificarea profesională deţinută;

Trimite CV-ul tău şi o scrisoare de motivaţie la adresa: asociatia@elytis-hospital.ro

Poţi să devii un actor important al societăţii în care trăieşti!

Pentru întrebări şi informaţii, scrie-ne la adresa: asociatia@elytis-hospital.ro.

Descrierea companiei:

Asociaţia ELYTIS 2014 este o organizaţie non-guvernamentală şi non-profit.

Asociaţia ELYTIS 2014 are ca scop iniţierea, formularea şi realizarea de acţiuni în domeniul medico-social precum şi în domenii conexe acestora, în vederea creşterii calităţii vieţii persoanei, dezvoltarea resurselor umane, creşterea competitivităţii pe piaţa muncii, promovarea educaţiei iniţiale, formarea continuă a adulţilor, dezvoltarea regională şi promovarea principiilor economice şi sociale europene.

Obiectivul nostru pe termen lung este ca Asociaţia ELYTIS 2014 să devină un actor puternic şi relevant în domeniul activităţilor din sfera socio-medicală.